Specijalka 2017

 

22.04.2017.

SPECIJALNA IZLOŽBA IV, VI, VII I VIII SKUPINE I LOVNIH TERIJERA

KLUPSKA SPECIJALNA IZLOŽBA ZA NJEMAČKE KRATKODLAKE PTIČARE

 

 

SUCI

 

Nikša Lemo (CRO)

Vojko Pirher (SLO)

 

 

 

REZULTATI IZLOŽBE

 

Supreme BIS 
ALLANDAR'S FRANTZ FERDINAND, vl. Andrea Faggian & Kovačić

 

Najljepši pas Izložbe IV, VI, VII, VIII skupine i lovnih terijera CAC HR
1. Njemački kratkodlaki ptičar - ETTA HUNTER'S DREAM OF GRAČEC, vl. Stjepan Čukulin
2. Dalmatinski pas - JCH DALMINO AEROSMITH ARWEN, vl. Željka Zeljka Halper
3. Klamber španijel - BIG BOOMS JOKER DONKEY, vl. Lana Levai


 Najljepše štene
1. Dalmatinski pas - ANTIDEPRESSION GOD'S CREATURES, vl. Aleksandra i Romeo Križanović
2. Labrador retriver - LAB'S DREAM WISHING STAR, vl. Ivica i Željko Hemen
3. Dalmatinski pas - ANTIDOTE GOD'S CREATURES, vl. Aleksandra i Romeo Križanović


 Najljepši najmlađi pas
1. Njemački oštrodlaki ptičar - BATMAN OD PURIĆA, vl. Nino Purić 
2. Engleski špringer španijel - LITTLE AQUAMARINE WILD VELET, vl. Matea Starjački
3. Njemački kratkodlaki ptičar - ZAK OD BAČURINA, vl. Robert Stepančić

 

 Najljepši mladi pas

1. Dalmatinski pas - JCH DALMINO AEROSMITH ARWEN, vl. Željka Zeljka Halper

2. Labrador retriver - FULLCOOL CALABRIA, vl. Kaća i Davorin Kacian Kaća Kacian

3. Engleski špringer španijel - SOUL OF THE SEA KALADAN, vl. Ana Jurković 

 

 Najljepši veteran

1. Irski crveni seter – MIRACLE, vl. Branka Duvnjak

2. Zlatni retriver – BONO GOLDEN SHINE, vl. Mateja Tuščić

3. Mađarska vižla kratke dlake – MOON I'L MONDO DI LOTA, vl. Kristina Mitak

 

Najljepši radni pas
1. Njemački oštrodlaki ptičar - ZIVA, vl. Stjepan Tomašek
2. Zlatni retriver - DIANA OF SUNNYFIELDS, vl. Mateja Tuščić
3. Njemački kratkodlaki ptičar - BRITA, vl. Zdenko Ocko



Najljepši par
1. BASET - Francesco Tremul
2. IRSKI CRVENI SETER - Branka Duvnjak, rođ. Vidojević
3. MAĐARSKA KRATKODLAKA VIŽLA - Kristina Mitak



Najljepša skupina
IRSKI CRVENI SETER - Branka Duvnjak, rođ. Vidojević


Najljepši psi IV skupine
1. Patuljasti oštrodlaki jazavčar - ALPHERATZ IPOD, vl. Ana Musulin
2. Kratkodlaki jazavčar kuničar - MARTI LA MIA VITA, vl. Matelčić & Smolić (Jasna Matejčić)
3. Oštrodlaki jazavčar - UJA KAMENNY MOST, vl. Marijan Čižmešija

 

Najljepši terijer

XSANTA KIM VICTORY GARDEN

vl. Mirko Ivanda

Najljepši autohtoni pas

JCH DALMINO AEROSMITH ARWEN

vl. Željka Halper

 


Najljepši pas VI skupine
1. Dalmatinski pas - JCH DALMINO AEROSMITH ARWEN, vl. Željka Halper 
2. Baset - CARBONCOPY NAME OF THE GAME - vl. Francesco Tremul
3. Švicarski gonić - EMERALD SPRING UNA OF HUNTER'S ENIGMA, vl. Petra i Dragomir Dimić



Najljepši pas VII skupine
1. Njemački kratkodlaki ptičar - ETTA HUNTER'S DREAM OF GRAČEC, vl. Stjepan Čukulin
2. Njemački oštrodlaki ptičar- ESTA OD ZLATNOG POLJA, vl. Antonio Šuvak
3. Epanjel breton - CEZAR, vl. Zlatko Habuš


Najljepši pas VIII skupine

1. Klamber španijel - BIG BOOMS JOKER DONKEY, vl. Lana Levai

2. Labrador retriver - FULLCOOL CALABRIA, vl. Kaća i Davorin Kacian Kaća Kacian

3. Engleski koker španijel

 

Klupska specijalna izložba njemačkih kratkodlakih ptičara

MLADI KLUPSKI PRVAK
CASPER

vl. Kristinko Kiky Mužic

KLUPSKA PRVAKINJA
ETTA HUNTER'S DREAM OF GRAČEC

vl. Stjepan Čukulin

 

 

Klupska specijalna izložba njemačkih kratkodlakih ptičara - KLUPSKI PRVAK

ALLANDAR'S FRANTZ FERDINAND, vl. Andrea Faggian & Kovačić

 

Klupska specijalna izložba njemačkih kratkodlakih ptičara - NAJLJEPŠI PAS PASMINE

ALLANDAR'S FRANTZ FERDINAND, vl. Andrea Faggian & Kovačić


 

 

 

GALERIJA SLIKA

 

 

001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001 001

 

LOKACIJA